Favorilerim 0

Kullanışlı Prado Portatif Bez Dolaplar İle Dekorasyon Önerileri

heading_title

Eviniz için en önemli eşya büyük ve kullanışlı bir dolaptır. Evinizde kullanışlı ve çok amaçlı, iç tasarımı ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir bez dolabınız varsa eşyalar sorun olmaktan çıkar ve eviniz her zaman düzenli görünür. Bir Prado bez dolap satın alırken öncelikle içine neler koymanız gerektiğine karar verin. Kıyafetleri daha çok asarak mı katlayarak mı saklıyorsunuz, ya da ayakkabılarınızı saklayacak bir dolaba mı ihtiyacınız var?   


Bez dolabınızdaki alanlardan en iyi şekilde faydalanmak için ne tarz eşyaları ortadan kaldırmanız gerektiğini düşünün. Eğer geniş bir bez dolaba sahipseniz sadece kıyafetlerinizi değil ayakkabılar ve daha başka pek çok eşyayı sağlam çelik boru profilli Prado portatif bez dolabınıza kaldırabileceğinizi unutmayın. Örneğin ayakkabıları, iç çamaşırlarını, kravatları, gömlekleri, ceketleri, havluları,  evinizin ekstra yastıklarını dahi muhafaza edebilecek şekilde tasarlanmış Prado bez dolap modellerini bulmak mümkündür. 


Aşağıda inceleyeceğimiz Prado bez dolap modelleri iç dizaynlarını göstermek amacıyla sunulmaktadır. Dolap kapakları, tercihe göre açık ya da fermuarı kapalı şekilde kullanılabilmektedir. Kapaklar bazen tek parça kumaştan bazen de birkaç parça kumaştan ayrı ayrı kapatılıp açılacak şekilde tasarlanmıştır. 


En basit şekilde tasarlanmış bez dolaplarımızın içinde dahi gömlek, ceket ve elbise gibi kıyafetlerin buruşmadan saklanmasını sağlayan sağlam askılık bölümleri vardır. Bu bölümler haricinde ideal bir bez dolapta diğer kıyafetleri koyabileceğiniz, farklı büyüklüklerde raflar yer almaktadır. Bu raflara genellikle bluz, iç çamaşırı, t-shirt, kazak, hırka çorap gibi ufak giyeceklerin konabileceği raflar vardır. Resimde gördüğünüz gardırop küçük bir aile için idealdir.


Bazı bez dolap tasarımızda ise ayakkabılıklar öne çıkar. Evinizin düzeni için Prado bez ayakkabılık modeli bir gardırop tercih edebilirsiniz. Ayakkabılarınızı ister açık şekilde, ister kutular içinde raflara yerleştirebilirsiniz. Bu diğer ayakkabılık modellerine göre oldukça ekonomik, daha geniş alanlı ve şık bir çözüm olacaktır. Prado çok amaçlı dolabımızı dilerseniz kıyafetleriniz için de kullanabilirsiniz. 


Bazı bez dolaplarımızın iç dizaynları değişime açık olarak tasarlanır. Sabit çekmecelerin ya da askıların yerine, çeşitli bez dolaplar ve saklama kutuları yardımı ile iç dizaynını kendi ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Prado dolap düzenleyici ürünlerimiz ile daha geniş iç hacim elde edebilir, daha çok kıyafet saklayabilirsiniz. Böylece sık sık iç dizaynını yenileyebileceğiniz, her köşesinden yararlanabileceğiniz bir bez dolaba sahip olursunuz. Bazı bez dolapların kılıflarını ters giydirmeniz durumunda dolabın önü ile arkası yer değişeceğinden solda olan raflar sağa, sağda olan askılık bölmesi de sola gelecek ve farklı bir tasarım ortaya çıkacaktır.


Gardırobunuzun içindeki alanı en iyi şekilde değerlendirin böylece hem eviniz rahatlasın hem de siz, siz de kalan boş alanların keyfini çıkarın. Düzenli bir evin olmazsa olmazı Prado çok amaçlı bez dolaplardan mutlaka yararlanın!

Prado Bez Dolap ve Düzenleyici ürünlerimizi incelemek için tıklayın.