Favorilerim 0

Halılarınızın Havasını Değiştirin

heading_title

Hem Yumuşacık Hem Antibakteriyel!

Prado halı örtülerinin üretiminde kullanılan Wellsoft kumaş yuvarlak örme tekniği ile üretilen tek veya çift taraflı havlı bir kumaş çeşididir. Antibakteriyel özelliğinin yanı sıra yumuşak bir dokuya da sahiptir.

Toza karşı alerjisi bulunan bireylerin yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek bir kumaş türüdür. Nefes alabilen, yumuşak ve sıcak tutan tüylenme yapmayan özel bir dokusu vardır. 

Wellsoft halı örtüsü yumuşacık dokusuyla halınızı korur yuvanıza sıcaklık ve rahatlık sunar.

Wellsoft kumaş yapısı dayanıklı olup uzun yıllar kullanılabilir. Herhangi bir sorunda koskoca halı ile uğraşmak yerine halı örtünüzü çıkartıp kolayca yıkayabilirsiniz. Temizliği son derece kolay olup 30° derecede makinede yıkanabilir, kolayca kurur ve çekme yapmaz. Ütü gerektirmeyen yapısı sayesinde ise temizlik sonrasında direkt kullanım sağlar, sizleri zahmetten korur. Temizlik sonrası renklerde atma olmaz, her zaman ilk günkü canlılığını korur.

Wellsoft kumaş yapısı dayanıklı olup ve kolayca deforme olma, uzun yıllar kullanılabilir.

Siz de Prado halı örtüsü ile halılarınızın havasını değiştirin. Halınızın ölçüsü ile aynı ebatta halı örtüsü sipariş vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Halılarınızın ölçülerine göre özel üretim yapılmaktadır.


Prado halı örtüsü modelleri için tıklayın.