Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

2011'de başladığımızdan beri kaliteli ev ihtiyaçlarını çok daha geniş evlerde daha erişilebilir hale getirme görevini üstleniyoruz. Hayatınızı biraz daha kolay ve rahat hale getirirken evinizi döşemenize ve organize etmenize yardımcı olan uygun fiyatlı, fonksiyonel ürünler tasarlamaya devam ediyoruz. 

Müşterilerimizden aldığımız değerli geri bildirimler olmadan bugün bulunduğumuz yerde olmazdık. Sizden aldığımız ilham ile büyümemizi ihtiyaçlarına göre uyarlayarak ürünlerimizi ve deneyimlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. 

Prado ürün grupları ana temasını oluşturan ürünleri uygun fiyatlar ve kampanyalar aracılığıyla internet üzerinden müşterilere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. 

Teknoloji, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerinde büyüyen Prado markası ekonomik depolama ve ev düzenleme ürünleri konusunda yurt içi ve yurt dışında kurumsal firmalara ve son kullanıcılara ürün ve hizmet sunmaktadır.

Genç ve enerjik yapısı ile sürdürülebilir bir büyüme hedefleyen firmamız, ev düzenleme ürünleri sektörüne değer katmaktadır. Yenilikçi tasarımları, verimli üretim süreçleri ve teknolojiyi kullanabilme kabiliyeti ile bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret markaları ve offline mağazaları ile işbirliği yapmaktadır. Firmamız Türkiye’nin bu sektördeki ithal ürünlere olan bağımlılığını azaltıp, ihracat hacmini sürekli arttırarak ülkesine katma değer sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Ticari Ünvan: MAVİ PAKET ELEKTRONİK HİZMETLER ve TİCARET LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi: Erciyes
Vergi Numarası: 613 129 10 79
Ticaret Sicil No: 49247

​Adres: Yeşilyurt Mah. 2752 Sk. No: 19/A  Melikgazi / Kayseri 
Telefon: 0850 885 2 773 (Hafta içi 08:00-18:00 arası)
Faks: +90 352 211 1 773
GSM: +90 552 385 39 38

Kep Adresimiz: mavipaket@hs01.kep.tr