Müşteri Hizmetleri

Güvenli Alışveriş

Prado.com.tr sitemizde size güvenli bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi verirken rahat olabilirsiniz. Sitemizden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde yüksek güvenlikli standartlar kullanılmakta ve müşteri güvenliği ön planda tutulmaktadır. EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde alışverişinizi güvenliğinizi riske atmadan gerçekleştirmiş olursunuz.

Ödeme Güvenliği

Sitemizde PayTR Sanal POS ve ödeme altyapısı kullanılmaktadır. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ile ödeme güvenliği ve mağaza müşterilerimizin kart güvenliğini sağlamaktadır. 

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. Sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

Kart Güvenliği

Prado.com.tr sitesinde SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile güvenli bir ortamda ödeme yapmanız için gerekli her türlü önlemler alınmıştır. Böylece sitemizde, müşterilerimizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini ortadan kaldırmış bulunuyoruz.